נבחרת מקסיקו בכדורגל וליגת העל המקסיקנית

ממלכת הכדורגל הבלתי מעורערת של יבשת אמריקה היא ללא ספק ברזיל. אבל לצד המאבק התמידי מול נבחרת ארגנטינה השכנה, בשנים האחרונות אנחנו רואים איום הולך וגובר מהנבחרות מצפון ומרכז היבשת – ארצות הברית ומקסיקו.

אבל בעוד שארצות הברית שמה את הדגש על כדורגל נשים, במקסיקו מתחילים לפתח את הכישרונות הכי גדולים של כדורגל הגברים העולמי לשנים הקרובות.

מקסיקו, שהייתה ידועה עד היום בעיקר בתרבות האוכל שלה, בנופים הנהדרים ובאנשים החמים – הופכת להיות גם מעצמת כדורגל. בטקסט הזה תוכלו לקרוא גם על נבחרת מקסיקו בכדורגל, על ליגת העל המקסיקנית וכמובן – על כרטיסים למשחקים שלהן.

נבחרת מקסיקו בכדורגל

https://www.youtube.com/watch?v=xjq8hFViyrc

מי מבין הקוראים שעקב אחרי הכדורגל העולמי בשנות התשעים, בוודאי זוכר את נבחרת מקסיקו בתור הנבחרת הכי טובה בחצי הכדור המערבי. היום, אחרי 20 שנים של נסיגה, נבחרת מקסיקו תופסת שוב את מקומה בתור הנבחרת הטובה ביותר ביבשת.

עדות חד משמעית לכך ניתן לראות בדירוג של נבחרת מקסיקו בכדורגל – המקום ה-12 בעולם. זהו גם הדירוג הגבוה ביותר לנבחרת מיבשת אמריקה. בשבעת גביעי העולם האחרונים, מראה מקסיקו עקביות נאה בהישגים שלה. בין שחקני הנבחרת הנוכחית, שצפויה למצוא את מקומה במונדיאל הקרוב בקטאר, תוכלו למצוא את חאבייר הרננדס (שמוכר יותר בשם "צ'יצ'אריטו").

ליגת העל המקסיקנית

ליגת העל המקסיקנית לא זוכה לפרסום רב בחדשות הספורט העולמיות, אך מדובר בליגה מרתקת ובעלת היסטוריה עשירה. בליגה, הנקראת "ליגה אם אקס" (Liga MX), משחקות שמונה עשרה קבוצות מכל רחבי מקסיקו. הליגה מחולקת לשני חלקים, כשכל חלק הוא למעשה טורניר המשלב משחקי ליגה רגילים ופלייאוף בין שמונה הקבוצות הטובות ביותר. שיטה זו די נפוצה בדרום אמריקה.

הקבוצה הכי טובה בליגת העל המקסיקנית מבחינה היסטורית היא "קלוב אמריקה" (Club América). הקבוצה מגיעה מעיר הבירה של מקסיקו – מקסיקו סיטי – והיא מחזיקה ביותר מעשרים אליפויות וסגניות בארון הגביעים שלה. לקבוצה גם קשר למדינת ישראל הקטנה, כשבתחילת שנות השמונים שיחק בה השחקן הישראלי-ארגנטינאי דניאל בריילובסקי.

כרטיסים למשחקי כדורגל במקסיקו

כדי לקנות כרטיסים למשחקי כדורגל במקסיקו בשביל לצפות בנבחרת מקסיקו או בליגה MX, כדאי לכם לפנות לבעל מקצוע שמכיר את התחום לעומק. מקסיקו היא מדינה שנהדר לטייל בה, אבל בגלל העוני ופערי תרבות – קל מאוד ליפול בה למלכודות תיירים.

הרצון לצפות בכדורגל איכותי בחו"ל הוא מובן, אבל הכי טוב לקנות כרטיסים למשחקי כדורגל מסוכנות מוכרת ואמינה, עדיף אחת שגם דוברת עברית. אם אתם מעוניינים לקנות כרטיסים למשחקי כדורגל במקסיקו, אנחנו ממליצים לכם לפנות לסוכן בארץ, ולא לנסות לקנות כרטיסים מחוץ לאצטדיון.

חבילות ספורט

עוד דרך לצפות במשחקי כדורגל במקסיקו היא תוך כדי רכישת חבילות ספורט. במסגרת חבילות ספורט סוכנות נסיעות מציעה לכם חבילה הכוללת כרטיסי טיסה, הזמנת מלון וכמובן – כרטיסים למשחקי כדורגל. חבילות ספורט הן דרך נהדרת לצפות במשחקי כדורגל במקסיקו, מפני שהן מאפשרות לכם להנות מחופשה מוכנה מראש, בלי כמעט שום צורך בתכנונים וארגונים.

סיכום

לסיכום, נבחרת מקסיקו בכדורגל וליגת העל המקסיקנית הן שתי דרכים לראות את השחקנים הכי טובים של אחת ממעצמות הכדורגל העולות של העולם. רכישה של כרטיסים למשחקי כדורגל במקסיקו או חבילות ספורט למקסיקו מומלצות אך ורק דרך סוכנות מוכרת ואמינה, עדיף כזו שגם דוברת עברית. אנחנו ממליצים לכם בחום לשלב צפייה בכדורגל המקסיקני בטיול שלכם במדינה.

תוכן עניינים